Zamknij Szanowni Państwo, nasze serwisy internetowe wykorzystują pliki cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje dotyczące naszej polityki cookies są dostępne tu.
 
 

Kalendarz wydarzeń

data godzina wydarzenie miejsce
2017-05-01
poniedziałek
2017-05-02
wtorek
2017-05-03
środa
19:10 Widzew Łódź - Huragan Wołomin (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
2017-05-04
czwartek
2017-05-05
piątek
2017-05-06
sobota
15:00 KS Budowlani Łódź - Budowlani S.A. Łódź (mecz ekstraligi rugby Stadion, ul. Górnicza 5
2017-05-07
niedziela
12:45 Klub Żużlowy Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów (mecz I ligi żużlowej) Stadion, ul. 6-go Sierpnia 71
17:00 ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski, al. Unii Lubelskiej 2
2017-05-08
poniedziałek
2017-05-09
wtorek
2017-05-10
środa
2017-05-11
czwartek
2017-05-12
piątek
2017-05-13
sobota
2017-05-14
niedziela
2017-05-15
poniedziałek
2017-05-16
wtorek
2017-05-17
środa
19:10 RTS Widzew - ŁKS Łódź (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
2017-05-18
czwartek
2017-05-19
piątek
08:00 Finał 4. edycji programu Mali Siłacze na Maty Hala MOSiR, ul. Małachowskiego 5/7
2017-05-20
sobota
08:00 II Turniej Eliminacyjny Mężczyzn w Siatkówce Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi Boiska przy SP 205, ul. Dąbrówki 1
09:30 Puchar im. Bogdana Kruszyny Kotulskiego w pływaniu Basen SP nr 173, ul. Sienkiewicza 46
15:00 KS Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk Stadion ul. Górnicza 5
15:30 IX Spartakiada Oyama Karate SP 34, ul. Ćwiklińskiej 9
17:30 Wilki Łódzkie - Kraków Kings (mecz I ligi futbolu amerykańskiego) Stadion ChKS, ul. Kosynierów Gdyńskich 18
2017-05-21
niedziela
10:00 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską ul. Piotrkowska przy Pasażu Schillera
14:30 KŻ Orzeł Łódź - Stal Rzeszów (mecz I ligi żużlowej) Stadion przy ul. 6-go Sierpnia 71
2017-05-22
poniedziałek
10:29 RTS Widzew - Kaczkan Huragan Morąg (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138
2017-05-23
wtorek
2017-05-24
środa
2017-05-25
czwartek
09:00 VIII Szkolne Mistrzostwa Łodzi szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w bule (petanque) Boisko SP nr 141, ul. Zakładowa 35
2017-05-26
piątek
10:00 Piknik Biegowy MKS Metalowiec, ul. Jachowicza 1
2017-05-27
sobota
10:35 XX Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w koszykówce na wózkach Hala sportowa UŁ, ul. Styrska 20/24
12:00 UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków (mecz Centralnej Ligi Juniorów, piłka nożna) Stadion przy ul. Milionowej 12
13:00 UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych (mecz ekstraligi piłki nożnej kobiet) Stadion przy ul. Milionowej 12
17:00 ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion przy al. Unii Lubelskiej 2
18:00 15. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run + bieg na dystansie 1300 m Rozbiegajmy Łódź Start i meta - ul. Nowomiejska (przy Parku Staromiejskim)
2017-05-28
niedziela
10:36 XX Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w koszykówce na wózkach Hala sportowa UŁ, ul. Styrska 20/24
12:00 Piknik Biegowy Park im. A. Mickiewicza
2017-05-29
poniedziałek
2017-05-30
wtorek
2017-05-31
środa
13:00 ŁKS Łódź - Legia Warszawa (piłka nożna, mecz Centralnej Ligi Juniorów) Boisko hybrydowe, al. Unii Lubelskiej 2