Zamknij Szanowni Państwo, nasze serwisy internetowe wykorzystują pliki cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje dotyczące naszej polityki cookies są dostępne tu.
 
 

Kalendarz wydarzeń

data godzina wydarzenie miejsce
2017-04-01
sobota
08:00 Finałowy turniej II ligi hokeja na lodzie Lodowisko Bombonierka, ul. Stefanowskiego 28
09:30 BiegamBoLubię! Stadion AZS, ul. Lumumby 22/26
12:00 ŁKS łódź - Znicz Pruszków (mecz piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów) Boisko hybrydowe przy al. Unii Lubelskiej 2
15:00 Master Pharm Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot (mecz ekstraligi rugby) Stadion przy al. Unii Lubelskiej 2
17:00 ŁKS AZS UŁ SG Łódź - R8 Basket Politechnika Krakowska (drugi mecz II rundy play-off II ligi koszykarzy) Hala MOSiR, ul. ks. Skorupki 21
17:30 Wilki Łódzkie - Gliwice Lions (mecz ligi futbolu amerykańskiego) Boisko CHKS, ul. Kosynierów Gdańskich 18
2017-04-02
niedziela
09:00 Finałowy turniej II ligi hokeja na lodzie Lodowisko Bombonierka, ul. Stefanowskiego 28
16:00 ŁKS Łódź - Pelikan Łowicz (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion przy al. Unii Lubelskiej 2
2017-04-03
poniedziałek
2017-04-04
wtorek
20:30 Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław (pierwszy mecz półfinałowy Orlen Ligi siatkarek) Atlas Arena, al. Bandurskiego 7
2017-04-05
środa
2017-04-06
czwartek
2017-04-07
piątek
19:10 RTS Widzew - Lechia Tomaszów Mazowiecki (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
2017-04-08
sobota
09:00 XIII Harasuto Cup w Karate WKF Hala MOSiR, ul. Małachowskiego 5/7
12:00 Wiosenny festiwal biegów: Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym; Otwarte Mistrzostwa Łodzi na dystansie 100 km; Sztafety maratońskie Park im. Józefa Piłsudskiego
12:00 UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów (mecz piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów) Stadion przy ul. Milionowej 12
16:00 ŁKS SMS Łódź - AZS Uniwersytet Gdański (drugi mecz drugiej rundy play-off I ligi koszykarek) Hala SMS, ul. Milionowa 12
18:00 Polska - Holandia (mecz Rugby Europe Trophy) Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
20:00 ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki - GKPW 59 Gorzów Wielkopolski (mecz ekstraklasy piłki wodnej) Pływalnia UŁ, ul. Styrska 20/26
2017-04-09
niedziela
09:00 XIII Harasuto Cup w Karate WKF Hala MOSiR, ul. Małachowskiego 5/7
10:00 ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki - GKPW 59 Gorzów Wielkopolski (mecz ekstraklasy piłki wodnej) Pływalnia UŁ, ul. Styrska 20/26
15:00 KŻ Orzeł Łódź - Wanda Kraków (mecz I ligi żużlowej) Stadion przy ul. 6-go Sierpnia 71
2017-04-10
poniedziałek
2017-04-11
wtorek
2017-04-12
środa
11:00 Polska - Słowacja (piłkarski turniej U-16 UEFA Development Kobiet) Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
11:00 Ukraina - Norwegia (piłkarski turniej U-16 UEFA Development Kobiet) Stadion miejski, al. Unii Lubelskiej 2
2017-04-13
czwartek
2017-04-14
piątek
20.30 Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (pierwszy mecz finałowy Orlen Ligi siatkarek) Atlas Arena, al. Bandurskiego 7
2017-04-15
sobota
16:00 ŁKS Łódź - MKS Ełk (mecz III ligi piłki nożnej) Zmiana godziny rozpoczęcia meczu z 14.00 na 16.00 Stadion miejski, al. Unii Lubelskiej 2
16:00 RTS Widzew - Legia II Warszawa (mecz III ligi piłki nożnej) Zmiana godziny rozpoczęcia meczu z 19.10 na 16.00 Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
2017-04-16
niedziela
2017-04-17
poniedziałek
2017-04-18
wtorek
2017-04-19
środa
2017-04-20
czwartek
2017-04-21
piątek
2017-04-22
sobota
12:00 Pelavo Kids Run Stadion Miejski, al. Unii Lubelskiej 2
17:30 Politechnika Anilana Łódź - CKS Jurand Ciechanów (mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn) Hala UKS Anilana, ul. Sobolowa 1
18:00 ChKS Łódź - SPR ROKiS Radzymin (mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn) Hala ChKS, ul. Kosynierów Gdyńskich 18
19:10 Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
2017-04-23
niedziela
11:00 UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin (mecz ekstraligi piłki nożnej kobiet) Stadion SMS Łódź, Milionowa 12
14:15 Klub Żużlowy Orzeł Łódź - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (mecz I ligi żużlowej) Stadion, 6-go Sierpnia 71
9:00 Ibuprom Sport 10k Run Start - al. Bandurskiego, Meta - Atlas Arena
9:00 DOZ Maraton Łódź Start - al. Bandurskiego, Meta - Atlas Arena
2017-04-24
poniedziałek
2017-04-25
wtorek
2017-04-26
środa
18:00 Politechnika Anilana Łódź - KS Bestios Białystok (mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn) Hala UKS Anilana, ul. Sobolowa 1
2017-04-27
czwartek
2017-04-28
piątek
2017-04-29
sobota
10:20 Maraton rowerowy Mazovia MTB Marathon Las Łagiewnicki, start i meta: ul. Wycieczkowa
13:00 Budowlani S.A. Łódź - Pogoń Siedlce (mecz ekstraligi rugby) Stadion Miejski, al. Unii Lubelskiej 2
2017-04-30
niedziela
16:00 ŁKS Łódź - Sokół Ostróda (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion Miejski, al. Unii Lubelskiej 2