Zamknij Szanowni Państwo, nasze serwisy internetowe wykorzystują pliki cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje dotyczące naszej polityki cookies są dostępne tu.
 
 

Kalendarz wydarzeń

data godzina wydarzenie miejsce
2017-06-01
czwartek
2017-06-02
piątek
2017-06-03
sobota
08:00 II Turniej Eliminacyjny Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej Boiska siatkówki plażowej przy SP nr 205, ul. Dąbrówki 1
10:00 Turniej piłkarski Z podwórka na ŁKS Boisko piłkarskie, al. Unii Lubelskiej 2
12:00 ŁKS Łódź - UKS SMS Łódź (mecz grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów) Boisko hybrydowe, al. Unii Lubelskiej 2
19:10 RTS Widzew - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
2017-06-04
niedziela
12:00 Memoriał im. Ludwika Szumlewskiego Stadion lekkoatletyczny, ul. Lumumby 22/26
14:15 KŻ Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz (mecz I ligi żużlowej) Stadion przy ul. 6-go Sierpnia 71
2017-06-05
poniedziałek
2017-06-06
wtorek
2017-06-07
środa
2017-06-08
czwartek
2017-06-09
piątek
18:00 ŁKS Łódź - ŁKS 1926 Łomża (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski przy al. Unii Lubelskiej 2
2017-06-10
sobota
10:00 Mistrzostwa Europy w Rugby 7 Stadion miejski, al. Unii Lubelskiej 2
2017-06-11
niedziela
10:00 Mistrzostwa Europy w Rugby 7 Stadion miejski przy al. Unii Lubelskiej 2
2017-06-12
poniedziałek
2017-06-13
wtorek
2017-06-14
środa
17:00 RTS Widzew - Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki (mecz III ligi piłki nożnej) Stadion miejski, al. Piłsudskiego 138
2017-06-15
czwartek
2017-06-16
piątek
2017-06-17
sobota
10:00 XXIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych Stadion lekkoatletyczny, ul. Lumumby 22/26
17:15 Liga Światowa Siatkarzy (Rosja - USA 17.15, Polska - Iran 20.15) Atlas Arena, al. Bandurskiego 7
2017-06-18
niedziela
10:00 XXIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych Stadion lekkoatletyczny, ul. Lumumby 22/26
17:15 Liga Światowa Siatkarzy (Rosja - Iran 17:15, Polska - USA 20:15) Atlas Arena, al. Bandurskiego 7
2017-06-19
poniedziałek
2017-06-20
wtorek
10:00 Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3, ul. Ksawerego Praussa 2
10:00 Igrzyska sportowo-rekreacyjne "Sprawni, trzeźwi, wolni" Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 3, ul. Tkacka 34/36
2017-06-21
środa
2017-06-22
czwartek
2017-06-23
piątek
2017-06-24
sobota
10:00 Fiero! Womens Cup 2017 - Międzynarodowy Turniej Amatorskiej Piłki Nożnej, Siatkówki Plażowej i Koszykówki Ulicznej Kobiet ZSP Nr1, ul. Czajkowskiego 14
2017-06-25
niedziela
08:00 Turniej Finałowy o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej Boiska siatkówki plażowej przy SP nr 205, ul. Dąbrówki 1
10:00 Fiero! Womens Cup 2017 - Międzynarodowy Turniej Amatorskiej Piłki Nożnej, Siatkówki Plażowej i Koszykówki Ulicznej Kobiet ZSP Nr1, ul. Czajkowskiego 14
11:00 9. Mini Wyścig Kolarski "Solidarności" Park im. J. Poniatowskiego
2017-06-26
poniedziałek
2017-06-27
wtorek
2017-06-28
środa
2017-06-29
czwartek
2017-06-30
piątek