Zamknij Szanowni Państwo, nasze serwisy internetowe wykorzystują pliki cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje dotyczące naszej polityki cookies są dostępne tu.
 
 

Cykliczne zajęcia w MOSiR

iejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza mieszkańców na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych imprez sportowych w okresie od 17 do 28 maja 2017:

Środa, 17 maja
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-10:45 - ćwiczenia rozciągająco stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 - nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:30-13:20 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:30-13:30 - aerobik dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:45 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:15-15:45 - nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-17:00 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
16.30-18:00 - nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
17:00-20:00 - Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
18:00-19:25 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 18 maja
08:00-08:45 - gimnastyka w wodzie - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 - gimnastyka w wodzie - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-11:00 - tai chi - gr. zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 - nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
11:00-11:45 - ćwiczenia w wodzie wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe i brzucha - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 - nordic walking (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2, zbiórka przed pływalnią)
14:30-15:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-16:00 - "Technikum Piłkarskie MOSiR Łódź" - nauka techniki piłkarskiej dla dzieci w wieki 7-14 lat (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
16:30-18:00 - nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
16:30-17:30 - fitness, ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-20:00 - Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
19:00-20:30 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 19 maja
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-11:00 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-15:00 - Wielki Finał programu "Mali Siłacze na Maty" (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:30-13:20 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:45 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 - zdrowy kręgosłup (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:50-15:50 - piłka nożna dla osób niepełnosprawnych intelektualnie (Orlik przy ul. Małachowskiego 7)
16:00-17:30 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-18:30 - "Technikum Piłkarskie MOSiR Łódź" - nauka techniki piłkarskiej dla dzieci w wieki 7-14 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
17:00-20:00 - Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
18:00-19:25 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-20:00 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Sobota, 20 maja
09:00 - 256. parkrun - bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)
09:00 - Spartan Race - bieg z przeszkodami (Obiekt Rekreacyjny "Arturówek" przy ul. Skrzydlatej 75)
10:45 - III Dzień Otwarty Gimnastyki Sportowej (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
19:15 - gimnastyka sportowa dla rodzin współorganizowana z ADGIM - zapisy pod nr. tel.:42/ 2721428 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
20:15 - gimnastyka sportowa dla dorosłych współorganizowana z ADGIM - zapisy pod nr. tel.:42/ 2721428 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)

Poniedziałek, 22 maja
08:00-08:45 - gimnastyka w wodzie - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 - gimnastyka w wodzie - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00- 09:45 - gimnastyka usprawniająca dla podopiecznych DPS (DPS przy ul. Rudzkiej 56)
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-10:45 - ćwiczenia w wodzie wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe i brzucha - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 - nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:30-11:30 - tai chi - gr. początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:30-13:20 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:45 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 - ćwiczenia rozciągająco stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 - nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-16:00 - "Technikum Piłkarskie MOSiR Łódź" - nauka techniki piłkarskiej dla dzieci w wieki 7-14 lat (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
15:00-17:00 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
16:45-17:45 - aerobik dla wszystkich (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-20:00 - Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
18:00-19:25 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:30-21:00 - sambo prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 23 maja
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-10:45 - gimnastyka w wodzie - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-13:00 - Majówka na sportowo dla podopiecznych łódzkich DPS (DPS przy ul. Rudzkiej 56)
11:00-11:45 - gimnastyka w wodzie - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 - ćwiczenia w wodzie wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe i brzucha - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
16:30-18:00 - fitness, ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:30 - "Technikum Piłkarskie MOSiR Łódź" - nauka techniki piłkarskiej dla dzieci w wieki 7-14 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
17:00-20:00 - Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
17:30-20:00 - warsztaty GO prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:00-20:30 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Środa, 24 maja
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-10:45 - ćwiczenia rozciągająco stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 - nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:30-13:20 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:30-13:30 - aerobik dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:45 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:15-15:45 - nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-17:00 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
16.30-18:00 - nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
17:00-20:00 - Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
18:00-19:25 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 25 maja
08:00-08:45 - gimnastyka w wodzie - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 - gimnastyka w wodzie - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-11:00 - tai chi - gr. zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 - nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
11:00-11:45 - ćwiczenia w wodzie wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe i brzucha - wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 - nordic walking (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2, zbiórka przed pływalnią)
14:30-15:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-16:00 - "Technikum Piłkarskie MOSiR Łódź" - nauka techniki piłkarskiej dla dzieci w wieki 7-14 lat (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
16:30-18:00 - nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
16:30-17:30 - fitness, ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-20:00 - Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
19:00-20:30 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 26 maja
09:00-13:00 - Wielka Lekcja WF-u ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
10:00-11:00 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:30-13:20 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:45 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 - zdrowy kręgosłup (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:50-15:50 - piłka nożna dla osób niepełnosprawnych intelektualnie (Orlik przy ul. Małachowskiego 7)
16:00-17:30 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-18:30 - "Technikum Piłkarskie MOSiR Łódź" - nauka techniki piłkarskiej dla dzieci w wieki 7-14 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
17:00-20:00 - Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik przy ul. Rzgowskiej 247)
18:00-19:25 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-20:00 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Sobota, 27 maja
09:00 - 257. parkrun, bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)
10:00 - Lajtowa Wycieczka Rowerowa

Niedziela, 28 maja
10:00-14:00 - MOSiR CUP rocznik 2009/2010 - turniej piłki nożnej (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Więcej informacji na stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42 27 21 428.